Наближається День Братерської Думки 22 лютого 2009 року

Наближається День Братерської Думки 22 лютого 2009 року. Що ж це за день? Це річниця народження засновника Скаутського Руху Роберт Стівенсона Баден-Пауела та його жінки Олав Баден-Пауел. Роберт Баден-Пауел- людина, яка повернула світ на позитив.

Цим позитивом став скаутинг- рух десятки мільйонів молодих і недуже людей. Жінок, чоловіків, старих і малих, молодих і сивих, чорних, жовтих і білих, католиків і православних, християн, буддистів і мусульман, партійних і позапартійних, багатих і бідних.

Отже БіПі а саме так його називають скаути Світу згуртувавши навколо себе спочатку десятки дітей, згуртував десятки мільйонів. Ця людина- непересічна особистість, приклад для наслідування.Тому його день народження стало і скаутським святом.

22 лютого День якого згадуються всі скаути, став Днем Братерської Думки, днем коли кожен скаут звертає свій погляд на своїх братів і сестер- скаутів  з країн де панують злидні, війна, голод і холод.Звернімо увагу в цей день на свого брата і друга зі свого скаутського патруля, Дружини, кадетського загону, спитай чи йому важко, чи йому потрібна допомога.

Адже й нашій рідній Батьківщині також криза, також людям важко.

Звернімо увагу й на скаутів Грузії, Вірменії, Нагорного Карабаху, Сомалі, Гани, Росії, Анголи, Афганістану, інші країни там де панує розпач, плач, голод і війна. Допоможи кожного хто потребує цього, що в твоїх силах.

Роберт Стівенсон Баден-Пауел сказав в своєму останньому посланні до скаутів Світу:Станьте всім приятелями і друзями-зробіть цей світ кращим ніж я у ньому жив…

Друже!Візьми свій однострій і поклади біля себе, зверни увагу, що цей однострій ти носиш не один, ти є в скаутському братерстві, ти-Український скаут, ти скаут Організації Українських Скаутів ОУС ти пишаєшся тим.Вітаю принагідно з Днем Братерської Думки всіх скаутів Організації Українських Скаутів ОУС.

СКАУТСЬКЕ ВІТАННЯ «ГОТУЙСЬ»! ЗА УКРАЇНУ!

Президент Організації Українських Скаутів ОУС

друг ОЛЕКСАНДР МАЦІЄВСЬКИЙ асистент скаутмайстра

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s