ВІЗИТ КЕРІВНИЦТВА OWS ДО СКАУТІВ ОУС

У Львів 28 серпня 2009 року на запрошення Організації Українських Скаутів ОУС завітав Асистент Головного Скаутмайстра Ордену Всесвітніх Скаутів друг Єжи Гах з Гданська.
В рамках його досить короткого візиту була

виступ по Скаутському

ВебКаналу ОУС ЛІЛЕЯ-тб, зустріч з керівниками Організації Українських Скаутів ОУС а також зустріч зі скаутами Організації.

Ціллю його візиту стала розробками програми діяльності Ордену Всесвітніх Скаутів а також узгодження дій в Ордені. Також і ознайомлення з станом справ в Українському скаутингу.
Під час прямого ефіру на вебтелеканалі друг Єжи висловив своє захоплення Українським скаутством і діяльністю Організації Українських Скаутів ОУС і відповів на численні питання. Під час зустрічі з керівниками Організації Українських Скаутів ОУС було обговорено питання місця ОУС в Світовому Скаутингу (нагадаємо що 5 березня 2009 року ОУС стала повноправним членом Ордену Всесвітніх Скаутів OWS- найстарішої Міжнародної Скаутської Організації) а також питання справ в Ордені зокрема: проведення OWS Workshop в Україні, діяльність Скаутської соціальної мережі Ордену в інтернеті та інші питання.
Друг Єжи назвав скаутів ОУС надією Українського і Світового Скаутингу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s