СКАУТИ ОУС ЗУСТРІЛИСЯ ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА У ЛЬВОВІ

15 жовтня 2009 року в приміщенні Генерального Консульства Республіки Польща у Львові відбулася офіційна зустріч представників Організації Українських Скаутів ОУС з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові.

Зустріч видалася дуже плідною оскільки у такій зустрічі були зацікавлені обидві сторони як представники Організації Українських Скаутів ОУС так і Генеральний Консул.

Генеральний Консул виявив цікавість Скаутським Рухом і зокрема Організацією Українських Скаутів ОУС, також .

Скаути Організації, які були на зустрічі поділилися досвідом зі Скаутського життя в ОУС а також розповіли про свої стосунки з польськими харцерами.

Генеральний Комісар та Міжнародний Комісар Організації Марія Монтегю розповіла своє бачення співпраці поміж Організацією Українських Скаутів ОУС та Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові.

На зустрічі була присутня також Комендант Округи Львів-ОУС подруга Наталя Поглод і Президент Організації Українських Скаутів ОУС друг Олександр Мацієвський асистент скаут майстра (це я).

Друг Олександр Мацієвський подякував Генеральному Консулу за сприяння у візових питаннях, таким чином сприяння у нашій участі в міжнародних скаутських заходах.

На думку Генерального Консула Організація Українських Скаутів робить значний внесок в українсько-польське порозуміння. А також в розвиток української та польської спільнот. На думку Генерального Консула Організація Українських Скаутів ОУС робить корисну справу і внесок в молодіжний, дитячий та Скаутський рух України, Польщі та Європи.

Були домовлено спільно проводити заходи та деякі проекти.

На думку Генерального Консула такі зустрічі як ця повинні відбуватися частіше.

Олександр МАЦІЄВСЬКИЙ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s